HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2006 yılında pvc sektöründeki faaliyetlerine başlayan Arslan Pen geçen yıllar içerisinde müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteden ödün vermeden ciddi başarılı bir şekilde çalışarak alanında rekabet gücünü yükseltmiştir.

 

Dünyada gelişen pvc sektörü yakından takip edilerek üretim kalitesini sürekli geliştirmek, tasarımlarda estetik ve fonksiyonelliği koruyarak müşterilerimize daha yakın olabilmek ana ilkemizdir. Şu anda kullandığımız makine ve ekipmanlar günümüz teknolojisine ve AB normlarına uygun olarak müşterilerine daha kaliteli ve kusursuz olarak cevap vermekteyiz.

 

Bu anlayışla siz değerli müşterilerimize gelecekte de en iyi hizmeti vermeyi görev kabul ettiğimizden Arslan Pen çatısı altında olmanızdan onur duyarız.

 

Saygılarımızla,

ARSLAN PEN

VİZYONUMUZ

Yeni teknolojileri takip edip kullanan tamamı uzman kadrosuyla; girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla bölgemizin en iyi pvc üretim hizmeti veren sanayi kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli üretim anlayışı, ar-ge etkinlikleri ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaptığı işin arkasında olan kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutan Bodrum'da pvc sektöründe yeni bir çağ açmaktır.